PL

O nas

GRUPA SATERNUS to grupa kapitałowa składająca się z trzech spółek operacyjnych specjalizujących się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw i terenów rekreacyjno - sportowych oraz spółki matki GRUPA SATERNUS Sp. z o.o. S.K.A.

Na grupę Saternus Sp. z o.o. S.K.A. składają się:

  • Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k.
  • Saternus Production Sp. z o.o. sp.k.
  • Saternus Service Sp. z o.o. sp.k.

Od 1993 roku Saternus zrealizował blisko 8000 inwestycji, w tym blisko 300 placów w ramach programu Radosna Szkoła. Posiadamy własne biuro projektowe, które zapewnia naszym produktom niepowtarzalny design, bezpieczeństwo oraz zgodność z normą PN – EN 1176. Wysoką jakość urządzeń gwarantujemy między innymi poprzez trwałości, która jest efektem kwalifikowania dostawców oraz starannego doboru wykorzystywanych materiałów. Jesteśmy największą polską firmą w branży placów zabaw, której wysoki poziom oferowanych usług został potwierdzony skutecznie wdrożonym w 2011 roku Zintegrowanym Systemem Zarządzania na zgodność z wymaganiami norm PN – EN ISO 9001:2009 i PN – EN ISO 14001:2005.

Dziś zespół GRUPY SATERNUS liczy blisko 100 osób i realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz niektórych krajów Europy i Azji. Warto podkreślić, że firma jest współtwórcą rynku placów zabaw w Polsce i jako wiodący producent stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, design oraz ciągłe doskonalenie funkcjonalności urządzeń między innymi poprzez doświadczony zespół specjalistów z branży jak również angażowanie i korzystanie z talentów studentów uczelni technicznych czy też designerskich.